מאמרים

האם סיגריה אלקטרונית מסוכנת?

משרד הבריאות – האם סיגריה אלקטרונית מסוכנת ?  ממש לא ! מקורה של השמועה הזו למעשה התברר כאסטרטגיה של חברות הטבק העולמיות. מה שמכונה לובי הטבק האמריקאי, שחשש כי הסיגריה האלקטרונית מהווה איום עתידי על שוק הטבק השולט ומוכר... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית מים בריאות

סיגריה חשמלית גורמת למים בריאות, האומנם?! לאחרונה נפוצה שמועה אשר לפיה, למעשנים סיגריה אלקטרונית יש חשש למים בריאות או בצקת ריאות, האם  שמועות אלו נכונות או שהם מגמה המונעת מניגוד אינטרסים עם חברות הטבק העולמיות? הריאות הם זוג איברים... קראו עוד »

גמילה מעישון בעזרת סיגריה אלקטרונית

כל המעשנים בעולם מפסיקים לעשן בשלושה ימים ורק אני לא מסוגל ??? עובדה חשובה! הידעת, אם יפרידו לנו המעשנים את הסם הממכר ניקוטין מהסיגריות שאנו מעשנים - אנו נפסיק למצוא בהם כל עניין. הרי שההתמכרות תלוית מרכיב ממכר, הרכיב הממכר שבסיגריות... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית מומלצת

סקירת מוצר –סיגריה אלקטרונית טאקו בכל שבוע אני סוקר מוצר חדש, הפעם הלכתי וסקרתי תחום מאוד חם ומצליח – תחום הסיגריות האלקטרוניות והמטרה היא למצוא סיגריות אלקטרוניות מומלצות. לכל המבקשים להפסיק לעשן יש אופציה נעימה וקלה אשר... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית טאקו כל האמת

סיגריות אלקטרוניות טאקו משווקות בישראל מזה 6 שנים בפריסה ארצית ובאתר האינטרנט הידידותי למשתמש הישראלי. החברה משווקת מספר רב של דגמי סיגריות אלקטרונית ובניהם הדגמים: אגו טאקו, סופר טאקו , טאקו 5 טאקו נשית ועוד... לחברה ידע רב בנושא "... קראו עוד »

בישראל נפטרים במהלך כל שנה כ-10,000 איש...

לחומרים המזיקים המצויים בעשן הסיגריה ישנם השפעות רבות ומגוונות על האפשרות לחלות במחלות שונות ונוראיות. רובן המכריע מחלות קשות וכרוניות. מחלות ריאה חסימתיות כרוניות (COPD) ברונכיט כרוני  - מחלה בה המעשן מקבל  קוצר נשימה... קראו עוד »

סיגריות אלקטרוניות בריאות

האם סיגריות אלקטרוניות בריאות ? סיגריות אלקטרוניות הם חלומם השחור של יצרניות הטבק ותאגידי הטבק העולמיים ובשלוש שנים האחרונות החלו חברות הטבק האמריקאיות לנסות ולהוכיח בכל דרך אפשרית את נזקיהם של סיגריות אלקטרוניות. מכיוון שלגופי הטבק... קראו עוד »

גמילה מעישון - תופעות הלוואי

גמילה מעישון - הפסקת עישון  תופעות לוואי במאמר זה נסקור את התופעות הפיזיות והנפשיות הנקראות תופעות לוואי גמילה מעישון ומלוות את הנגמל בתהליך הגמילה: מכתב מאת מיכל אלרועי . " אני כבר לא מעשנת 8 חודשים ועשרים ימים בדיוק ,... קראו עוד »

אבקו סיגריה אלקטרונית - אבקו ישראל

אבקו סיגריה אלקטרונית אבקו ישראל   פילטרים לסיגריה אלקטרונית –טאקו – טאקו סופר –אבקו סופר? מה לבחור?   חברת אבקו גאה להציג, לאחר פיתוחים ארוכים ומספר דורות של סיגריות אלקטרונית פיתחה אבקו את המוצר... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית טאקו - יתרונות!

סיגריה אלקטרונית טאקו - יתרונות! סיגרית טאקו הינה התקן אלקטרוני הנותן תחושה זהה לעישון סיגריה רגילה והמחקה באופן המושלם את פעולת העישון ללא ניקוטין, כימיקלים, זפת ושאר רכיבים רעילים המצויים בסיגריה רגילה הגורמים נזק לנו ולסובבים אותנו.... קראו עוד »

סיגריות מזיקות

סיגריות מסוגים שונים בעולם, סיגריות מיצרניות טבק אחרות בעולם, ישנן סיגריות מזיקות פחות ? ישנן חברות טבק סיגריות אשר נחשבות לקלות יותר? מה הם סיגריות לייט? סיגריות או סיגרלות , כמו שהיה נהוג לכנותם ועדיין נקראות במדינות דרום אמריקה... קראו עוד »

עישון בהריון

עישון  בהריון - ילדי מעשנים / ילדים של מעשנים השפעת העישון הבלתי נסבל והכפוי על ילדי המעשנים מדאיג ביותר בארץ ובעולם. מחלות ריאות שונות הופיעו בשכיחות מאוד גבוה בקרב ילדי מעשנים. הסיכוי של ילד  לאם מעשנת להתאשפז עקב בעקבות בעיות... קראו עוד »

סיגריות - אתם מבינים את הנזק שאתם עושים לעצמכם?

סיגריות נעים להכיר !!! שם פרטי : סיגריה משפחה : מוות השפעות סיגריה : סיגריות מכילות כ - 4000 כימיקלים וכ-80 רכיבים הידועים כחומרים מסרטנים האצת ההזדקנות, אימפוטנציה, בעיות פוריות ונזק לעובר,  נזק כספי, נזק... קראו עוד »

גמילה מעישון-ד''ר שלמה קנינג ממליץ !

לכבוד חברת אבקו ישראל בע''מ הנדון : המלצה על סיגריה אלקטרונית טאקו. כמנהל המרכז הארצי לגמילה מעישון , אני ממליץ על הסיגריה האלקטרונית של טאקו מבית אבקו ישראל כמוצר איכותי ויעיל להפסקת עישון . כגומל מעישון הייתי מעשן... קראו עוד »

עישון ומחלות קשורות

מחלות הקשורות לעישון! אנשים מעשנים מתים מסרטן פי שניים יותר מלא-מעשנים. ונשים מעשנות מתות מסרטן ב-30% יותר מלא-מעשנות, במיוחד מסרטן הריאות. הקשר בין העישון וסרטן הריאה הוא קשר כמותי ישיר: ככל שעולה כמות עישון הסיגריות, עולה הסיכוי... קראו עוד »

הפסקת עישון - מפסיקים לעשן!

הפסקת עישון הפסקת עישון היא בהחלט הפתרון היחידי שנשאר למעשנים הרוצים איכות חיים אחרת ולא טיפולים בבית חולים . הפסקת עישון בהחלט לא קל אבל די עם התירוצים אם התמכרתם לחרא של הסיגריות אז בלי פוזות . סיגריות מסוכנות לבריאות עם טעם... קראו עוד »

להפסיק לעשן בלי לעלות במשקל

מפסיקים לעשן ולא עולים במשקל ! תופעה מאוד מוכרת בתהליך הפסקת עישון היא השמנת יתר מפסיקים לעשן ולא עולים במשקל ! סיגריה אלקטרונית תמלא לך את הצורך של סיגריה וע''י כך לא תחפש מה לאכול כל היום, תמשיך לעשן בכיף סיגריה... קראו עוד »

מתנה מושלמת לאנשים יקרים !

סיגריה אלקטרונית מתנה מושלמת לאנשים יקרים ! אם הינכם מחפשים מתנה מקורית שבאמת תהיה שימושית עם ערך עליון, במקום לקנות עוד זיפו ועוד מאפרה מיוחדת העניקו לבן אדם את הבריאות שלו - המתנה הכי גדולה סיגריה אלקטרונית תסייע להפסיק... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית מהי?

סיגריה אלקטרונית תופעות לוואי הכרוכות בהפסקת עישון, מה הם תופעות הלוואי אשר חווה הנגמל, כאשר הוא מפסיק לצרוך ניקוטין? העישון הוא הגורם להתמכרות וזאת בגלל הסיבה שעלי הטבק מכילים ניקוטין בריכוז גבוהה הגורם להתמכרות המעשן אותו הניקוטין... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית , גמילה מעישון והקשר בין השניים

סיגריה אלקטרונית , גמילה מעישון והקשר בין השניים בשנים האחרונות ! בשנים האחרונות הגיע בשורה טובה למעשנים הרבים המבקשים לשים סוף להפסקת העישון. הפסקת העישון בעזרת ה סיגריה האלקטרונית , הינה קלה מאוד יחסית לכל הגמילה מעישון המוצעות בשוק... קראו עוד »

Отказ от курения

Отказ от курения Качество Прекращение курения начинается правильное решение! Чтобы бросить курить , нам потребуются некоторые элементы , которые будут укреплять нас, чтобы сопровождать нас на протяжении всего процесса. Бросить... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית - אישורי בריאות

סיגריה אלקטרונית – אישורי בריאות סיגריה אלקטרונית , כלי עזר מוכח לגמילה מעישון בישראל וברחבי העולם , האומנם ? אז מדוע משרד הבריאות פועל במרץ נגד מוצר שנמכר כבר 2 עשורים בכל רחבי העולם ? ראשית יש לדעת כי סיגריה אלקטרונית היא... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית אגו - EGO

סיגריה אלקטרונית אגו EGO סיגריה אלקטרונית אגו EGO, הושקה לראשונה בעולם בשנת 2011 על ידי חברה סינית הנקראת E-CIG . זוהי לא בדיוק סיגריה אלקטרונית קלאסית אשר הכרנו בעבר אלה סיגריה בעלת "טנק" מיכל קיבולת, אשר מכיל נוזל עישון... קראו עוד »

סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות כמו רבים, גם אני עברתי תהליך עם סיגריה אלקטרונית ואני שמח לשתף אתכם בגמילה שלי. רכשתי סיגריה אלקטרונית בתחילת חודש פברואר 2012, לאחר הדגמה של כ-שעה ע"י נציג החברה החלטתי ללכת על זה - הרי מה כבר לא עשיתי על מנת... קראו עוד »

הוראות הפעלה - טאקו 5

א. טעינה הסיגריה מגיעה כאשר הסוללה מלאה - אין צורך בטעינה ראשונית. 1. יש לטעון את הסיגריה כשעתיים עד אשר הנורה ב USB - הופכת צבעה מאדום לירוק 2. ניתן לטעון דרך ה-USB או דרך החשמל. * שימו לב - הנורית האדומה במטען החשמלי הינה נורית... קראו עוד »

הוראות הפעלה - אגו טאקו

טעינת הסיגריה : הסיגריה מגיעה אליך כאשר היא טעונה במלואה, יש לעשן אותה עד לסיומה ורק לאחר מכן יש לטעון אותה שוב. א. טעינת הסיגריה 1. יש לפרק על ידי הברגה, את האוטו מייזר מהסיגריה. 2. יש להבריג את הסיגריה לתוך מטען ה USB.  ... קראו עוד »

כיצד עובדת סיגריה אלקטרונית

  הכלי אשר מתיימר לגמול אתכם מסיגריות ומעישון נקרא סיגריה אלקטרונית. פעולת הכלי היא כפעולת מכשיר אנהילציה, למעשה אנו שואפים אדים קרים ולא עשן .אז מדוע האדים הללו לבנים ולא שקופים כמו שאדים צריכים להיות? מכיוון שבתוך נוזל המילוי נמצא... קראו עוד »

צעד ראשון להפסקת העישון

  ברכותינו עשית את הצד הראשון שלך לגמילה מעישון... הצעד הראשון שלך להפסקת העישון הוא "מבחן האומץ"   כמו שכל דבר גדול מתחיל בצעד ראשון וכבר אמר מישהו פעם...  "צעד קטן לאדם,... קראו עוד »

צעד 2 להפסקת העישון שלך ...

  מהו סם הניקוטין ואיך אפשר להפסיק לצרוך אותו בקלות!   ניקוטין הוא אלקלואיד רעיל וסם פסיכואקטיבי (משפיע על מערכת העצבים המרכזית ) הניקוטין הוא רכיב אשר מצוי באופן טבעי בעלי הטבק -מבלי שמוסיפים אותו בדרך חיצונית. רכיב... קראו עוד »

סקירת שוק תחליפי העישון

הקדמה שוק תחליפי העישון בישראל מגלגל כ- 200 מליו שקל בשנה. ישנם שחקנים וותיקים בשוק זה שעובדים בשיטות יעליות ומוכחות בשוק הצלחתם .   המכון הוותיק בישראל לגמילה מעישון נקרא מכון אברמסון , מכון לגמילה מעישון וגלוטן נוסד על ידי אדם מבורך... קראו עוד »

צעד 3 להפסקת העישון שלך...

ברכותינו שלוחות ל כ-1500 האנשים שלקחו בידיהם את הצעד הראשון והשני של הפסקת העישון!   אז כבר הצלחת להיגמל ל 24 שעות ונוכחת לדעת שאתה חזק מההרגל גם אם זה ל 24 או 48 שעות, לכן התוכנית נקראת שיטת הצעדים. הצעד השלישי שלך להפסקת עישון... קראו עוד »

מזונות אשר מסייעים להפסקת עישון

  פעולת העישון על האיזון הכימי בדם: כל סיגריה אותה את/ה מעשן גורמת להגברת החומציות בדם, תהליך זה דומה לתהליך של דלקת והוא נגרם על ידי עישון הסיגריות אשר "שורף" ומכלה את הוויטמין Cובטא קרוטן שבגופנו. אנטיאוקסידנטים=נוגדי... קראו עוד »

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין

מדוע משרד הבריאות מותיר שיווק של סיגריות אלקטרוניות ללא ניקוטין והאם סיגריות אלקטרוניות ללא ניקוטין, עדיפות מסיגריות אשר כוללות ניקוטין. על פי הנחיות משרד הבריאות כל סיגריה אלקטרונית אשר מיובאת ארצה והיא מכילה ניקוטין מצריכה את אישור אגף הרוקחת של... קראו עוד »

נוזלים לסיגריה אלקטרונית

נוזל מילוי איכותי לסיגריה אלקטרונית מורכב מ-3 מרכיבי בסיס: מים+פרופילן גליקול +ניקוטין. ישנה גם אופציה לנזול שלא מכיל פרופילן גליקול אך במקרה כזה חומר הבסיס יהיה גליצרין מאכל. איך מזהים נוזל מילוי איכותי וחשוב יותר... מהם נוזלי מילוי לסיגריה... קראו עוד »


טוען..