שאלות נפוצות

למה אין אישור משרד הבריאות ?
למשרד הבריאות אין סמכות רגולטורים בעניין יבוא והפצת סיגריות אלקטרוניות ככלי לכל שימוש שהוא, המשרד הממונה על זה הוא משרד התמ"ת ומכון התקנים.
בדבר סיגריות אלקטרוניות אשר הפילטרים שלהם כוללים ניקוטין, במקרה כזה הגורם האחראי הוא אגף הרוקחות של משרד הבריאות וזאת מכיון שהניקוטין היינו סם/תרופה ואף הרוקחות הוא האחראי לנפק רשיונות אלו.


האם הסיגריה האלקטרונית היא פוטנציאל לנזק למעשן ?
במקרה זה נבדוק את גישתו של משרד הבריאות מספר 1 בעולם, הלו הוא ה FDA שהוא מנהל המזון והתרופות האמריקני שעל פי גישתו לנושא סיגריות אלקטרוניות או היינו אוסר כלל שיווק והפצה של סיגריות אלקטרוניות  גם כאלו אשר כוללות ניקוטין קישור לכתבה בעניין: http://news.walla.co.il/?w=/15/1818325


האם סיגריות אלקטרוניות חוסכות לי כסף?
התשובה היא כן – חד משמעית!
החישוב הוא פשוט:
עלותו של פילטר ממוצעת 13-10 ₪ ואורך חייו כקופסא וחצי של סיגריות רגילות.
עלות ממוצעת של סיגריות רגילות בממוצע 20 ₪ זאת אומרת שקופסא וחצי עולים לנו 30 ₪.
עכשיו מה זול יותר 13-10 ₪ או 30 ₪.
עלות הסיגריה האלקטרונית היא חד פעמית והיא מחזיקה לאורך זמן של כ- שנתיים !!!
יש לזכור היבט נוסף, סיגריה אלקטרונית אינה כלי אשר ילווה את המעשן/הנגמל/המפחית לכל יימי חייו אלא לתקופה מוגבלת של ממוצע שנה בלבד , מעטים האנשים אשר יעשנו סיגריה אלקטרונית 10 שנים.


אני רוצה לרכוש אך קודם להתנסות, האם זה אפשרי?
טאקו מאמינה במוצרה אמון מלא ביכולתו לסייע לך ולכן עשינו אופציה להתנסות ל48 שעות ובהתחייבות להחזר כספי, במידה שלא התחברת למוצר למידע נוסף לחץ כאן


האם ניתן לעשן את טאקו במקומות ציבורים סגורים?
בהחלט כן, אין מניעה ואין חקיקה שאוסרת עישון סיגריות אלקטרוניות במקומות סגורים וציבוריים בשום מדינה בעולם וכמובן שגם בישראל אתם יכולים לעשן איפה שבא לכם.


יש לכם שאלות נוספות? רוצים ייעוץ?
התקשרו: 073-215-83-09

טוען..